Festyn – 28.09.2018

Nasze przedszkole pięknieje…

Dnia 28.09.18r. w naszym przedszkolu odbył się festyn rodzinny pod hasłem „Nasze przedszkole pięknieje …”. Celem naszym było poprawienie estetyki przedszkolnego ogródka poprzez stworzenie nowych rabatek kwiatowych, ale również zaproszenie Rodziców do współpracy i wspólnej zabawy.

Tego dnia dzieci „oznaczone” emblematami swoich grup zaprosiły Rodziców i zaproszonych gości do wspólnej zabawy. Zaproszenie nasze przyjął pan Rafał Zdzierela, który reprezentował pana Prezydenta Miasta Piły.

Poszczególne grupy wraz z Rodzicami bawiły się na sportowo lub muzycznie – ruchowo, a w tym samym czasie jedna grupa dzieci wraz ze swoimi rodzicami sadziła krzaczki i cebulki.
Na koniec Rodzice zostali zaproszeni na poczęstunek – pyszną zupę rybną, którą przygotował dla nas właściciel restauracji „Rybajka” z Tarnowa oraz chleb ze smalcem i ciasto drożdżowe sponsorowane przez PPS Piła.
Serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym gościom, Rodzicom, którzy dostarczyli nam niewiarygodną ilość sadzonek, cebulek, ziemi, za wspaniałą wspólną zabawę, a sponsorom za przesmaczny poczęstunek.