Festyn rodzinny 2019

31 maja 2019r. w naszym przedszkolu odbył się Festyn Rodzinny. Celem, spotkania było wspólne spędzenie czasu dzieci i rodziców na terenie przedszkola, oraz zintegrowanie środowiska rodzinnego z środowiskiem przedszkolnym. W radosnej atmosferze świętowaliśmy Dzień Dziecka, Dzień Mamy i Dzień Taty. Dzieci przygotowały  programy artystyczne dziękując swoim kochanym rodzicom za miłość, trud i poświęcenie. Personel przedszkola zapewnił przedszkolakom moc atrakcji i niezapomnianych wrażeń takich jak: dmuchany zamek, malowanie buziek, balonowe niespodzianki, malowanie kredą, farbami, przejażdżki samochodzikami, budowanie z dużych klocków, magiczna wędka, budki fotograficzne. Panie kucharki zadbały  o apetyt gości przygotowując pyszne przekąski. Na festynie można było także skosztować zupkę, pączki, babeczki  sponsorowane przez rodziców naszego przedszkola. Wszystkim rodzinom serdecznie dziękujemy za wspólne biesiadowanie, za aktywną i otwartą postawę oraz okazaną życzliwość. Dziękujemy również  sponsorom za zaangażowanie się w organizację i przebieg festynu. To był wyjątkowy czas!