Międzyprzedszkolny konkurs recytatorski „przedszkolak – mały patriota”

Dnia 21.11.2018 roku w naszym przedszkolu odbył się międzyprzedszkolny konkurs recytatorski pt. „Przedszkolak- mały patriota”, który był adresowany do dzieci 5-cio i 6- cio letnich z pilskich przedszkoli. Celem konkursu było popularyzowanie poezji dziecięcej opiewającej piękno naszej Ojczyzny oraz integracja dzieci poprzez nawiązanie współpracy między placówkami.

    W konkursie wzięło udział 25 dzieci z 14 przedszkoli.

    Każdy z uczestników wspaniale zaprezentował się przed komisją konkursową i publicznością zgromadzoną na sali. Jury w składzie: Pani Agnieszka Malinowska, Pani Klaudia Liss i Pan Sebastian Dzikowski- dyrektor wydziału oświaty, kultury i sportu w Pile, wysłuchało prezentacji wszystkich utworów i przyznało równorzędne nagrody małym artystom.

Za udział w konkursie dzieci otrzymały dyplomy i drobne upominki.     Serdecznie dziękujemy dzieciom za występ i życzymy jeszcze wielu sukcesów na scenie!