Nasze przedszkole pięknieje

Dnia 27.09 2018 w Przedszkolu Publicznym nr 5 w Pile miało miejsce wydarzenie pod nazwą „Nasze przedszkole pięknieje..”

Forma Festynu Rodzinnego bardzo przypadła do gustu wszystkim uczestnikom. Rodzice wraz z dziećmi bardzo chętnie uczestniczyli w proponowanych zabawach i tańcach. Najważniejsze jednak było zaangażowanie we wspólną aranżację klombów w ogrodzie przedszkolnych. Sadzonki wrzosów i cebulki tulipanów znalazły właściwe miejsce a radość z wykonanej pracy cieszyła wszystkich.

Wizyta Przewodniczącego Rady Miasta pana Rafała Zdziereli mile zaskoczyła wszystkich uczestników. Nasz gość chętnie wziął udział w pracach ogrodowych i zabawach.

Aby podziękować za miło spędzony czas i wykonaną pracę wszyscy uczestnicy festynu zostali zaproszeni na poczęstunek, była gorąca zupa, pyszny chleb ze smalcem i placek drożdżowy.

Dzięki zaangażowaniu całego Personelu Przedszkola pod kierunkiem pani Dyrektor Anity Jaskólskiej – Gesek festyn zostanie długo w pamięci wszystkich uczestników a zasadzone cebulki ucieszą oko na wiosnę wszystkich odwiedzających przedszkole na wiosnę.