Zdalna nauka

Drodzy rodzice i opiekunowie. Ze względu na konieczność pozostania waszych pociech w domach, spowodowaną troską o dzieci i wasze zdrowie zachęcamy was do czynnego i radosnego spędzenia czasu. Zapraszamy was do wspólnej nauki przez zabawę. Poniżej przedstawiamy Wam materiały jakie przygotowaliśmy, mamy nadzieję, że pomoce w tym w jaki sposób możecie Państwo spędzić ten czas w domach.

Ogólne

Drodzy Rodzice

Proszę o podanie na mój numer telefonu (784 038 873) Państwa maili. Będziemy wysyłać materiały do pracy z dziećmi bezpośrednio na Państwa maile, aby odciążyć administratora naszej strony i przyspieszyć cały przepływ informacji.

Na stronie przedszkola będą ukazywały się tylko scenariusze zajęć do pracy z dziećmi na nadchodzący tydzień.
Ponadto, jesteśmy zobowiązane do monitoringu postępów pracy dzieci. W tym celu założyłam maila grupowego Żabek (pp5zabki@wp.pl), na który proszę Państwa o przesyłanie zdjęć wykonanych prac dzieci z podpisem – imię dziecka.
Będziemy je zbierać w przygotowanych dla każdego dziecka folderach.
Prosimy o zrozumienie i poważne podejście do nauki. Mamy nadzieję, że jakoś przetrwamy ten trudny czas.

Pozdrawiam Ewa Lipska

Kochani Rodzice

Wszystkie materiały do pracy zdalnej znajdziecie na naszej poczcie grupowej : pszczolkipp5@wp.pl. Każdy z Państwa otrzymał od nas wiadomość z hasłem dostępu. Gdyby z jakieś przyczyny wiadomość nie dotarła – prosimy o kontakt. Pamiętajcie że cały czas o Was myślimy i bardzo ucieszymy się na wiadomość od Was. Dbajcie o siebie i bądźmy w kontakcie.

Pozdrawiamy Was!

Nauczycielki grupy PSZCZÓŁEK

 

Logopedia

"Motylki"

"Pszczółki"

Język angielski

Wszystkie grupy